Nakažlivý smích

Občas nám v práci rapidně poklesne pracovní morálka (ale jen na chvilku). Máme totiž kolegu, který zbožňuje smích. Směje se rád a směje se vytrvale. Jeho smích je silně nakažlivý a tak máme více než usměvavou kancelář. Petr dnes udělal zásadní chybu, když nám poslal odkaz na video smějící se dívky. Skoro jsme se udusili. A to ta slečna jen sledovala jiné video z YouTube s velmi, velmi zvláštním smíchem. My jsme viděli obojí najednou!

Smích je nejkrásnější infekce.

10 thoughts on “Nakažlivý smích”

  1. Co takhle udělat řetězovku? Protože té holce jsem se teďka fakt docela slušně smál 😀 Takže bych se mohl natočit a někdo další by se smál mě, jemu zas někdo jiný…. ;-))))

  2. Je úžasné, že jsem našla Vaše stránky, stránky lidí, kreří milují smích. Jsem jednou z nich. Také jsem se málo smála, ale potom z ničeho nic přišel zlom, když jsem dostala nápad založit ” Školičku smíchu pro škarohlídy”. Tomu nápadu jsem se smála celý týden. Byla jse jak utržená ze řetězu.
    Myslím, že to je dobrý nápad, již pracuji na realizaci. Pomůže někdo? S radostí a láskou přijmu každou pomoc a nápad. Děkuji Sirrah. Miluji Vás, smějící se lidičky .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *