Max Hauner

Max v mém náručí, věk 50 minutPo včerejšku je zase o jednoho Haunera více. Ve 20.49 přišel po hladkém porodu na svět Max, s parametry 3,75 kg a 50 cm; on i Míla jsou v pořádku.

V sobotu odpoledne začala Míla pociťovat kontrakce. I zajásala, neb bylo skoro týden po termínu a zátěž bříška je něco, co by už dávno oželela. Zavolala do porodnice a tam projevili zájem ji vidět. Po vyšetření se dozvěděla, že to ještě na porod příliš nevypadá a ať jedeme zase domů a počkáme na změnu prodlev nebo síly kontrakcí. Podle lékaře byl čas porodu neurčitý, klidně to prý může být ještě několik dní (něco podobného sdělovat maminkám s kontrakcemi je dle mého názoru slušný hazard s vlastním zdravím), ale je prý možné, že přijedeme za 5 hodin. Bylo něco okolo 17 hodiny a zpětně na odhad časového rozsahu koukám jako na dobrý vtip. Něco podobného, jako když Míle napsali další kontrolu na 31. srpna (!), tj. měsíc a týden po termínu.

Povečeřeli jsme a já začal při sledování zpráv zaznamenávat časy kontrakcí, abychom poznali jejich zrychlení, neb při bolesti je vnímání času hodně relativní. Než jsem stačil nasbírat statisticky zpracovatelná data, poznala Míla, že chce prostě do porodnice. V osm jsme byli opět na místě činu a dle porodní asistentky byl porod blízko. Míle dělala vidina blízkého konce radost, ale jen do chvíle, než zjistila, že je tím pádem pozdě na tzv. epidural.

Zlatým hřebem celého večera byla byrokracie. Ač se objevila několikrát, své životní dílo ukázala až několik minut před porodem. Míla zmítající se v návalu bolesti na porodním křesle byla požádána o vyplnění a podepsání formuláře, že smím být informován o jejím zdravotním stavu! Její ne zcela vlídné odmítnutí bylo pochopeno, ostatně všem zúčastněným děkuji.

Přečtěte si také, jak jsme pro Maxe vybírali jméno.

P.S.: Alex má z prťavosti brášky legraci.

30 thoughts on “Max Hauner”

 1. Gratulujeme s celou rodinou!
  Užij si první hodiny Maxíka a ať Míla zapomene na ty bolesti porodu…

 2. Přemýšlím, zda ten název není dobře skrytá propagace, tedy “Mozilla A XPCOM”, kterou se AHA tímto podaří dostat i na místa nám dosud nedostupná, jako jsou úřední dokumenty, matrika apod.

  Jinak gratuluji a přeji novému přírůstku málo bugů, aktivní vývojáře (aspoň ty dva, co ho sestavili 8-), časem nějaká užitečná rozšíření v podobě chrastítka, autíčka nebo vláčků a nechť ohlasy uživatelů, které v nejbližších dnech přijdou, jsou jen a jen pozitivní.

  A teď češtinářská. Všimli jste si, jak se Adam umí vždy dokonale vyhnout slovu stažení a všem odvozeninám (např. stahy)? Buď upřednostní download nebo kontrakce 😎

 3. Vitam (zatim jen elektronicky) noveho cumacka – pokracovatele rodu: Maxe Haunera a doufam, ze se mu bude libit rodinka do ktere se narodil!
  Rodicum preji jeho uspesnou vychovu! -:))))
  Milu obdivuji, jak statecne nosila Maxika a jak zvladla porod!(sun)

 4. Moc gratuluji,
  Maxovi přeji do života hodně zdraví a štěstí. Rodičům přeji hodně trpělivosti při výchově (hlavně mamince), protože mít doma tolik chlapů musí být docela síla.

 5. Moooc vám všem čtyřem gratuliju,
  a přeju spustu zábavy při vzájemném vychovávání 😉

 6. Také vám gratulujeme a přejeme hodně zdraví malému Maxovi i Míle.

 7. Haunerů není nikdy dost …. :))) Maxíkovi gratulujeme k “vylíhnutí” a přejeme, ať je ten jeho život MAXimálně šťastný, zajímavý a naplno prožitý.

  P.S. Musím se smát, když čtu o těch Slovanech … posílání maminek domů, pozdě na epidurál a nevhodně načasovaná byrokracie – jako bych to viděla :))))

 8. Naši milí Hauneři, zasíláme moc a moc gratulací a přejeme Maxíkovi aby se mu mezi Vámi líbilo, Alexovi prima kamaráda na různé lumpárny, tatínkovi aby ho kluci pustili občas do práce a mamince svatou trpělivost.
  Mrázková, Ivanka Krocová, Lenka Levická, Denisa Henžlíková

 9. Vsem ve spolek : Hodne stesti, nebot je krasne, hodne zdravi, nebot je vzacne, hodne lasky, nebot je ji malo a vsechno dobre , co by za to stalo.

 10. Ahojky, no to je super o dalsiho clena vic 🙂 Moc gratulujeme a uzivejte vsichni slasti vychovy a velke rodiny 🙂 Hanka Pacovska a Michal Krause

 11. Moc gratuluju, mám za úkol vyřídit gratulace i od Báry. Hlavně aby Maxovi všechno v životě vycházelo tak krásně jako ten pohodový příchod na svět.

 12. ahoj vidim tu ze tu byla prihlasena lenka levicka rada bych chtela aby mi tra doticna osoba napsala na e-mail dekuji doufam ze jsem nerusila

 13. To je hrůza, to člověk musí náhodně brouzdat po webu, aby se s mnohaměsíčním až několikaletým zpožděním dozvěděl, že jeho kamarádi taky povívají děti:-( Každopádně moc blahopřejeme k oběma klukům,

  Ivo a Zuzka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *